1 Publikation

[1]
2017 | Zeitschriftenaufsatz | Veröffentlicht | PUB-ID: 2908533
Muraviev, I., Riedel, F., Sass, L.: Kuhn's Theorem for extensive form Ellsberg games. JOURNAL OF MATHEMATICAL ECONOMICS. 68, 26-41 (2017).
PUB | DOI | WoS
 

Suche

Publikationen filtern

Darstellung / Sortierung

Zitationsstil: lncs

Export / Einbettung

1 Publikation

[1]
2017 | Zeitschriftenaufsatz | Veröffentlicht | PUB-ID: 2908533
Muraviev, I., Riedel, F., Sass, L.: Kuhn's Theorem for extensive form Ellsberg games. JOURNAL OF MATHEMATICAL ECONOMICS. 68, 26-41 (2017).
PUB | DOI | WoS
 

Suche

Publikationen filtern

Darstellung / Sortierung

Zitationsstil: lncs

Export / Einbettung