1 Publikation

[1]
2017 | Zeitschriftenaufsatz | Veröffentlicht | PUB-ID: 2908533
I. Muraviev, F. Riedel, and L. Sass, “Kuhn's Theorem for extensive form Ellsberg games”, JOURNAL OF MATHEMATICAL ECONOMICS, vol. 68, 2017, pp. 26-41.
PUB | DOI | WoS
 

Suche

Publikationen filtern

Darstellung / Sortierung

Zitationsstil: ieee

Export / Einbettung

1 Publikation

[1]
2017 | Zeitschriftenaufsatz | Veröffentlicht | PUB-ID: 2908533
I. Muraviev, F. Riedel, and L. Sass, “Kuhn's Theorem for extensive form Ellsberg games”, JOURNAL OF MATHEMATICAL ECONOMICS, vol. 68, 2017, pp. 26-41.
PUB | DOI | WoS
 

Suche

Publikationen filtern

Darstellung / Sortierung

Zitationsstil: ieee

Export / Einbettung