1 Publikation

[1]
2019 | Zeitschriftenaufsatz | Veröffentlicht | PUB-ID: 2938755
HEAT KERNEL ESTIMATES FOR SYMMETRIC JUMP PROCESSES WITH MIXED POLYNOMIAL GROWTHS
Bae J, Kang J, Kim P, Lee J (2019)
ANNALS OF PROBABILITY 47(5): 2830-2868.
PUB | DOI | WoS
 

Suche

Publikationen filtern

Darstellung / Sortierung

Export / Einbettung

1 Publikation

[1]
2019 | Zeitschriftenaufsatz | Veröffentlicht | PUB-ID: 2938755
HEAT KERNEL ESTIMATES FOR SYMMETRIC JUMP PROCESSES WITH MIXED POLYNOMIAL GROWTHS
Bae J, Kang J, Kim P, Lee J (2019)
ANNALS OF PROBABILITY 47(5): 2830-2868.
PUB | DOI | WoS
 

Suche

Publikationen filtern

Darstellung / Sortierung

Export / Einbettung