1 Publikation

[1]
2018 | Zeitschriftenaufsatz | Veröffentlicht | PUB-ID: 2920306
TRUNCATED BARSOTTI-TATE GROUPS AND DISPLAYS
Lau E, Zink T (2018)
Journal of the Institute of Mathematics of Jussieu 17(3): 541-581.
PUB | DOI | WoS
 

Suche

Publikationen filtern

Darstellung / Sortierung

Export / Einbettung

1 Publikation

[1]
2018 | Zeitschriftenaufsatz | Veröffentlicht | PUB-ID: 2920306
TRUNCATED BARSOTTI-TATE GROUPS AND DISPLAYS
Lau E, Zink T (2018)
Journal of the Institute of Mathematics of Jussieu 17(3): 541-581.
PUB | DOI | WoS
 

Suche

Publikationen filtern

Darstellung / Sortierung

Export / Einbettung